ANA SAYFA

KURUMSAL İSTASYONLAR MÜŞTERİ HİZMETLERİ İNSAN KAYNAKLARI GÜNCEL FİYATLAR İLETİŞİM
 
mavi gol gaz
   
  Mavigölgaz, Arabistan 500 + Türkiye” listesinde yer almaya hak kazandınız. 47. oldu
   
  
 

Tarih : 05.12.2011 

 
 

Sermaye birliğinin en önemli örneği olan şirketimiz, markaya verdiği değerin karşılığını almaya başladı. Unutulmaması gereken bir noktayı da burada belirteyim; yukarıda sıralamış olduğum markalaşma sürecine birde ehil ellerle ulaşmak var. Kuruluş biçimiyle zaten farklı bir marka olan Mavigölgaz, markalaşma sürecinde özellikle de ehil el dediğimiz “Ortadoğu” patente ulaşmakla isabetli bir tercih yapmıştır. Ortadoğu patent, Mavigölgaz’ı hak ettiği değere ulaştırırken şirketimize adeta markalaşmanın sinyalizasyon rotasını da nasıl okumamız ve izlememiz gerektiğini öğretmiştir. Mavigölgaz’ da tüyoyu iyi almıştır ve elliyi aşkın ortağıyla dimdik ayakta durarak “marka” başarılarını tescillemiştir. Marka meraklılarına detaylı incelemeleri için bir adres vereyim;


http://www.allworldlive.com/arabia-500/winners/2011?order=field_growth_rate_value&sort=desc baksınlar daha da ikna olmazlar ise TOBB başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’ na sorsunlar Mavigölgaz 2. Girişimcilik zirvesinde 47. oldu:


Sayın, HİSARCIKLIOĞLU “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, All World Network ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliğinde gerçekleştirilen Türkiye 25 yarışmasında Şirketinizin, küresel krizin Türkiye ekonomisi üzerindeki olumsuz etkilerine rağmen, 2008 – 2010 döneminde sergilediği başarılı performanstan dolayı sizleri yürekten kutlamak isterim. Bütünüyle objektif kriterlere dayanılarak yapılan değerlendirmeler neticesinde Türkiye 25 Şirketleri arasına giremeseniz bile All World Network’un faaliyet gösterdiği Arap ülkelerindeki hızlı büyüyen şirketleri de içeren “Arabistan 500 + Türkiye” listesinde yer almaya hak kazandınız. 47. oldunuz.” diyor. İşte bu başarının sırrı sermaye birliğinindir.

   
 
Tüp Gaz LPG Dökme Gaz