ANA SAYFA

KURUMSAL İSTASYONLAR MÜŞTERİ HİZMETLERİ İNSAN KAYNAKLARI GÜNCEL FİYATLAR İLETİŞİM
 
mavi gol gaz
   
  Osmaniye Girişimcilik konferansı
   
  
 

Tarih : 30.04.2013 

 
 

http://www.osmaniye.edu.tr/detay.aspx?tur_id=1&haber_id=1375&kod=-1

 

OKÜ Kariyer Akademi İkinci Basamağın ikinci gününde iş dünyasının önemli kurumlarından temsilciler, İş’te Hayat Deneyim Paylaşımı isimli panelde OKÜ’lülere deneyimlerini anlattılar. OKÜ Amfisi’nde gerçekleştirilen ve oturum başkanlığını Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Murat Türk’ün yaptığı panele konuya ilgi duyan pek çok öğrenci ve akademisyen katıldı.

 

Mavigöl Gaz A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alpay, Eczacıbaşı Baxter A.Ş. Bölge Müdürü Sencer Özgür ve Turkcell Şebeke Operasyon Adana Bölge Müdürü Akan Kar’ın konuşmacı olarak katıldığı panelde, panelistler, iş hayatında yaşanması olası durumlar hakkında katılımcıları kendi deneyimlerinin ışığında bilgilendirdi.

Türkiye’nin nüfusu ile Dünya’da önemli ve özel bir konuma sahip olduğunun vurgulandığı panelde, sağlık sektöründen iletişim sektörüne ülkemizin genel durumu hakkında bilgiler aktarıldı. Gençlerin iş yaşamına atılırken dikkat etmeleri gereken hususların ayrıntıları ile paylaşıldığı panelde, yüksek not ortalamasının başarıyı da beraberinde getireceğinin altı çizildi.  Özel sektörde yaratıcılığın sahip olduğu önemin bir adım önde olma konusunda sağlayacağı avantajlar belirtilirken, günümüzün vazgeçilmezi sosyal medyanın verimli olarak kullanılmasının da iş yaşamında başarı kapılarını açabileceği belirtildi.

OKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabri Ulukanlı’nın da katıldığı program panelistlere plaket takdim edilmesinin ardından sona erdi.

   
 
Tüp Gaz LPG Dökme Gaz