ANA SAYFA

KURUMSAL İSTASYONLAR MÜŞTERİ HİZMETLERİ İNSAN KAYNAKLARI GÜNCEL FİYATLAR İLETİŞİM
 
mavi gol gaz
   
  ADIYAMANLILAR GECESİNDE MAVİGÖL GAZ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
   
  
 

Tarih : 04.01.2011 

 
 
Ankara'daki Adıyamanlılar Hasret Giderdi
 

Ankara'da yaşayan hemşerilerimiz Adıyamanlılar Derneğinin düzenlemiş olduğu Dayanışma gecesinde bir araya gelerek hasret giderdiler.CK Otelde düzenlenen geceye milletvekilleri, bürokratlar ve çok sayıda Adıyamanlı katıldı.

            Gecede bir konuşma yapan Dernek Başkanı Abuzer Köseler,  Adıyaman’da yaşayan tüm hemşehrilerimiz ve Adıyaman dostları ile birlikte olup hasret gidermenin ve Adıyaman kültürünü bir kez daha yaşamanın mutluluğunu hep birlikte paylaştıklarını ifade ederek, “Bizim sorumluluklarımız Adıyaman’da başlayıp Adıyaman’da bitmemektedir, her nerede olursak olalım Adıyaman’ın sorunlarını birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde çözülebileceğini, derneğin temel amacı ve misyonunun Adıyaman’ın sorunlarını, bütün Adıyamanseverlerin destek ve katılımıyla çözümlenerek Adıyaman’ı hak ettiği yere taşımak ve kültürünü gelecek kuşaklara aktarmaktır. Bu bağlamda dernek olarak her türlü fedakârlık ve katkıya hazırız. Hepimizin bildiği gibi sivil toplum örgütleri demokratik sistemler için vazgeçilmez temel unsurlardan biridir. Demokratik toplumlarda insanların birlik ve beraberlik içerisinde organize olarak ülke sorunlarının çözümüne katkıda bulunmaları gerekir” dedi.

            Köseler “Unutulmamalıdır ki yardımlaşma, dayanışma, kararlılık, inanç birliği ve güçlü örgütlenme Adıyaman’ı ve Adıyamanlıları her noktada güçlü hale getirecektir” dedi.

            Gecede desteklerinden dolayı Adıyaman Belediye Başkanı Necip Büyükaslan, işadamları Acarlar Grup adına Orhan Acar, Dicle Grup adına Mehmet Dicle, Alanya Aska Otel adına Ramazan Aslan, Gölbaşı Mavigölgaz adına yönetim kurulu bşk Mustafa Alpay ve Mehmet Işıklar, Ayfar adına A.Gani Binici, Pandas Deri adına Mehmet Kaya ile gecede ikramda bulunan Çiğköfteci Ömer Aybak’a teşekkür etti.

Geceye milletvekilleri  F.Hüsrev Kutlu, Şevket Gürsoy, Ahmet Aydın, Mehmet Erdoğan ve Şevket Köse ile Eski Milletvekili Mahmut Göksu, Bingöl eski milletvekili Fevzi Berdibek, Erzurum eski milletvekili Mücahit Daloğlu, emekli Yargıtay Üyesi Turgut Okyay, Ankara Savcısı Zeynep Baykara Doğar, Ankara Hakimi Cengiz Çiftçi, Erzurum Mareşal Çakmak Bölge Hastanesi Baştabibi Doç.Dr.Kd.Albay Abdurrahman Bakır, BASK Genel Başkanı Resul Akay ve daha birçok siuvil toplum kuruluşu ve bürokrat katıldı.

Gecede sanatçılar Onur Sarıgül, Bilal Ercan ve Kâhtalı Hamido; Harfane Ekibi eşliğinde okudukları şarkı ve türkülerle konuklara neşeli saatler yaşattı.   haberin linki : http://www.gapolay.com/haber/haber/2204-bolge-ankara39daki-adiyamanlilar-hasret-giderdi.html

   
 
Tüp Gaz LPG Dökme Gaz