ANA SAYFA

KURUMSAL İSTASYONLAR MÜŞTERİ HİZMETLERİ İNSAN KAYNAKLARI GÜNCEL FİYATLAR İLETİŞİM
 
  
    ÜRÜNLERİMİZ
   
 
TÜP GAZ
OTO GAZ
DÖKME GAZ
   
  TÜP GAZ
 

Tüpgaz nedir ?

LPG (liquified petroleum gas – sıvılaştırılmış petrol gazı) propan ve bütan gazlarının yanı sıra kokulandırma amacıyla düşük miktarda etil merkaptan veya benzeri kükürtlü bileşikler içeren; renksiz ve toksik özelliği olmayan bir maddedir. Çevre dostu olan bu enerji kaynağı, evsel, ticari ve endüstriyel yakıt olarak kullanıma sunulmaktadır.

Tüplü LPG; ülkemizde ısınma, ısıtma  ve pişirme (mutfak) amaçlı kullanılan zorunlu bir tüketim maddesidir. LPG’nin, doğru kullanıldığında güvenilir, tüpler vasıtasıyla taşınabilir ve pratik bir enerji kaynağı olması, özellikle evlerde, benzer enerji kaynaklarının hemen tümünden avantajlı olmasını sağlamaktadır.

Tüp Özellikleri

Diğer enerji kaynaklarından farklı olarak; taşınabilir olması amacıyla “TS 55 EN 1442” ve “TS 5306” standartlarına uygun olarak Mavi Göl Gaz'da 12 kg'lık ev tüpü ile beraber 2 kg'lık piknik ve 24 kg'lık ticari tüpler bulunmaktadır. Ayrıca, 45 kg'lık sanayi tüplerimiz yaygın olarak kullanılan yaklaşık % 70 bütan ile % 30 propan içeren çeşitleri kullanıma sunulmuştur.

Sigorta

Kullandığınız Mavi Göl Gaz tüplerinin en önemli özelliği güvenilir olmalarıdır. Bayilerden aldığı güçle her geçen gün biraz daha büyüyen Mavi Göl Gaz, hizmette güvenilirliğin ve güç birliğinin sembolü olarak, güveninize layık olmaya çalışmaktadır. Testlerden ve kontrollerden geçirilen Mavi Göl Gaz tüpleri, dolumdan bayilerimize, oradan da sizlere ulaşıp tüketildiği ana kadar, her türlü kaza, yangın ve zarara karşı sigortalanmıştır.  

 
Tüp Gaz LPG Dökme Gaz